תיקון מנעולים


מנעול הדלת איננו תקין? אתם מתקשים לנעול אותה? תיקון מנעולים הוא השירות לו אתם נדרשים. אלון כהן, הינו בין המנעולנים המובילים בארץ, איש מקצוע מהשורה הראשונה, מנוסה בכל תחומי המנעולניות כמו החלפת צילינדרים, פריצות, תיקון מנעולים, התקנת קודני כניסה, פריצה לרכבים וכספות ועוד.

אלון ידוע לא רק כאיש מקצוע מהמעלה הראשונה, אלא הוא זמין לאורך כל שעות היממה, בעל תעודת יושר מהמשטרה, העובד מתוך הגינות ואמינות כלפי לקוחותיו.


מה עושים כאשר המנעול התקלקל?
ובכן, אין מדובר במקרים נדירים. לא מעט אנשים נעזרו בשירותיהם של מנעולנים לשם תיקון מנעולים, שכן אלה עלולים להתקלקל ואינם ממלאים אחר ייעודם, או אז אנו מתקשים לנעול את הדלת, לסגור או לפתוח אותה.

כמו כן, מטבע הדברים מנעולים נתונים לשחיקה ובלאי, הרי אנו עושים בהם שימוש כמה פעמים ביום, בין אם מדובר במנעול דלת הבית או מנעול דלת הרכב.

אנשים שמנעולם התקלקל, חלקם עלולים להיכנס ללחץ רב או אפילו חרדה, שכן מדובר במצב לא צפוי ולא קרוי, ומה יותר מתסכל מכך שלאחר יום עבודה עמוס או יום לימודים מתיש, אנו לא יכולים להיכנס לביתנו?

מי מתקן מנעולים?
תיקון מנעולים מתבצע על ידי מנעולן מקצועי בעל ידע בתחום זה ובתחום הפריצות של כל סוגי המנעולים. חייב להיות זה איש בעל הכשרה מתאימה ותעודת הסמכה שכן אין מדובר במלאכה פשוטה, לעיתים היא עלולה להיות מורכבת ומאתגרת, אולם מנעולן מקצועי ידע להתמודד היטב עם כל קושי. אלון כהן, מומחה בתחום תיקון מנעולי עסקים, רכבים, בתים, כספות ועוד. הוא יודע היטב כיצד להסיר אותם ואם יידרש הוא גם יחליף חלקים.
 
 

מתי מתעורר הצורך להחליף את המנעול?
על מנת שהבית יהיה מוגן על הצד הטוב ביותר, לעיתים עולה הצורך להחליף את המנעול הישן בחדש. ככלל כדאי לדעת, אם אינכם רוצים להיקלע למצבים לא רצויים, רצוי בהחלט להחליף את המנעול כל 5 שנים לערך. 

והיה והזמנתם שירותי מנעולן, יש לוודא כי הוא איש מקצוע מוסמך, ובמקרים בהם הוא יידרש להחליף מנעול, יהיה עליו גם לספק אחריות לשירותיו. אלון כהן מעניק ללקוחותיו שירותי תיקון מנעולים והחלפתם בכל עת נתונה, הן בשעות היום והן בשעות הלילה ובמצבי חירום, כאשר העבודה מתבצעת במהירות ויעילות, תוך כדי עשיית שימוש במכשור מתקדם, להשגת תוצאות מושלמות. מכיוון שמדובר במנעולן מקצועי וותיק, הוא יודע היטב להתמודד עם כל מצב, בין אם מדובר בתיקון מנעולים, התקנת קודני כניסה, פריצה לרכבים, פריצת כספות, חילוץ מפתחות שבורים, ועוד.
 
חייגו עכשיו
072-33-80-848
פרטי
התקשרות
טלפון
072-33-80-848
דוא"ל
alon.locksmith.isr@gmail.com
אלון מנעולים
שכפול כל סוגי המפתחות, מכירה והתקנה של כספות לבית ולעסק