תיקון דלתות מכל הסוגים


אלון כהן, הינו בין המנעולנים המובילים בתחומו, בעל ניסיון וותק רב שנים. לא בכדי במהלך השנים אלון צבר לעצמו כה הרבה לקוחות מרוצים להם סייע בשעת צרה.

אלון מתמחה בכל תחומי המנעולניות והפריצה כולל תיקון דלת פלדלת, פריצה לרכבים, פריצת כספות, החלפת צילינדרים, התקנת קודני כניסה, התקנת מנעולים עליונים, מנעולים לחלונות ועוד, כאשר העבודה מתבצעת במקצועיות מרבית והשרות הוא אדיב.


מידע על דלת פלדלת
אמנם, דלתות פלדלת הן בין האיכותיות ביותר ושמן יצא למרחוק, הן נחשבות לעמידות, חסינות וכאלה אשר ישמשו את בעלי הבתים למשך שנים רבות, אולם כמו כל מוצר אחר, לעיתים משהו עלול להשתבש, או אז נצטרך להזמין את שירותיו של מנעולן מקצועי על מנת שיתקן את הטעון תיקון. חשוב ביותר למצוא איש מקצוע המכיר היטב את כל סוגי הדלתות והמנעולים, המוכן ויכול להתמודד עם כל אתגר וקושי.
 
דלת חזקה ואיתנה עשויה מפלדה
דלתות פלדלת כשמן כן הן, אלה הן דלתות חזקות במיוחד, עשויות מפלדה, וכיום ישנן כמה וכמה חברות המייצרות דלתות מסוג זה, כולן מיוצרות על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר והן מספקות הגנה מרבית לדיירי הבית. ישנם סוגים שונים של דלתות פלדלת ולא רק שהן חזקות במיוחד, הן גם מעוצבות למשעי. היתרונות העיקריים: דלתות פלדלת הינן עמידות לאורך שנים, הן מספקות הגנה אופטימאלית, תורמות לתחושת ביטחון וכמו כן, הן נמכרות במחירים בהחלט סבירים.

מתי יש לתקן דלתות פלדה?
לדלתות פלדלת מנגנוני נעילה מתקדמים ביותר ומכיוון שאנו נוהגים לעשות שימוש במנעול כמה פעמים ביום, לעיתים נדרש תיקון דלת פלדלת, שכן אין זה משנה באיזו דלת מדובר, מנעולים תמיד עלולים להתקלקל. רק איש מקצוע בעל ידע וניסיון בתחום, יוכל להחזיר את מנעול הדלת למצב תקין. בנוסף, המלאכה הינה מורכבת וסבוכה מכיוון שהדלתות הללו הן בעלות מנגנוני נעילה כה מתקדמים, כולל נעילה פנימית אשר מאפשרת את נעילת הדלת מכמה צדדים.

 

החלפת מנעול
המנגנונים של המנעולים מורכבים מכמה וכמה חלקים, וכאשר אלה נתונים לשחיקה או בלאי, או אז נדרש תיקון מקצועי ולעיתים מתעורר הצורך להחליף את המנעול הישן בחדש. בכל עת בה נתקלתם באיזושהי בעיה הקשורה למנגנון הנעילה של דלתות פלדלת, יש להיעזר בשירותיו של מנעולן מקצועי, אמין ובעל ניסיון, המכיר היטב את כל סוגי דלתות הפלדה ומנגנוני הנעילה המתוחכמים שלהן, כמו אלון כהן. במהלך שנות עבודתו, תיקן לא מעט דלתות פלדה והוא מחזיק בתעודה אשר מקנה לו את האישור לתקן דלתות פלדלת. 
 
חייגו עכשיו
072-33-80-848
פרטי
התקשרות
טלפון
072-33-80-848
דוא"ל
alon.locksmith.isr@gmail.com
אלון מנעולים
שכפול כל סוגי המפתחות, מכירה והתקנה של כספות לבית ולעסק