שירותי פריצה


האם דלת ביתכם איננה נפתחת? האם אינכם מצליחים לפתוח את הכספת בה שוכנים חפצים יקרי ערך? האם דלת הרכב מסרבת להיפתח או איבדתם את המפתח?

זה הזמן בדיוק לפנות אל מנעולן מקצועי, אמין, הגון ועתיר ניסיון, איש מקצוע בעל וותק ותעודת יושר מטעם משטרת ישראל. אלון כהן הוא בין המנעולנים המובילים בארץ, לא בכדי הוא צבר לעצמו במהלך השנים כה הרבה לקוחות מרוצים והוא זמין 24/7.


כל אחד יכול לפרוץ?
בהחלט לא! והיה ואדם שהוא איננו איש מקצוע ואיננו בעל הכשרה והסמכה לפרוץ דלתות, מנעולים וכספות, יבצע את העבודה, הוא עלול לגרום לנזקים נוספים.

יש אך ורק להזמין איש מקצוע העובד בצורה מהירה, יעילה וחלקה, כאשר עליו להיות מצויד בכל הציוד הנדרש לשם שירותי פריצה. 

באיזה מנעולן כדאי לבחור?
כאמור, שירותי פריצה ניתנים על ידי אנשי מקצוע הבקיאים בתחום פריצת דלתות, כספות, רכבים ומנעולים, אך יש לבחור בפורץ מוסמך ואמין שלא רק שיסייע לכם בשעת צרה, באפשרותו גם למנוע בעיות עתידיות אשר בשלן תאלצו להזמין אותו שוב.

בנוסף לכך, שירותי פריצה טומנים בחובם גם שירותי מיגון לדלת הבית או דלת בית העסק, התקנת מנעולים ייעודיים לכספות כמו מנעולי ג'ואל, החלפתו של הצילינדר, ותמיד ניתן לבקש מאיש המקצוע להתקין עוד מנעול כמקדם ביטחון וגורם אשר בסופו של דבר הוא בעל פוטנציאל להבריח פורצים וגנבים. כמו כן, ניתן להגן על הכספת באמצעות מנעול עליון.
 
מתי יגיע אלי המנעולן?
אלון כהן הינו מנעולן מקצועי ועתיר ניסיון בתחום שירותי פריצה, הוא מעניק ללקוחותיו מענה לאורך כל שעות היממה, תוך טווח זמן קצר הוא יגיע עד אליכם ויסייע לכם לצאת מהמצב אליו נקלעתם. יש להתייחס לא רק לעלות שירותי פריצה, אין זהו הפרמטר הראשי, אלא חשוב ביותר להזמין גורם מקצועי ואמין, מה שבסופו של דבר יאפשר לנו לישון בשקט בלילה, לכך בהחלט אין מחיר. אלון כהן מנוסה בפריצת כל סוגי המנעולים.

באילו מקרים יש לפרוץ לרכבים?
שירותי פריצה הינם רלוונטיים בכל עת בה אבד לנו המפתח של הרכב או כאשר קיימת בעיה כזו או אחרת הקשורה למנגנון הנעילה של שלו. במצבים הללו אנו מוצאים עצמנו חסרי אונים, אנו זקוקים לרכב נואשות וכלל לא יכולים לפתוח אותו. זהו הזמן ליצור קשר עם מנעולן המעניק שירותי פריצה גם לרכבים, תוך זמן קצר תוכלו להתיישב ברכב, להתניע אותו ולהגיע למחוז חפצכם.
 
חייגו עכשיו
072-33-80-848
פרטי
התקשרות
טלפון
072-33-80-848
דוא"ל
alon.locksmith.isr@gmail.com
אלון מנעולים
שכפול כל סוגי המפתחות, מכירה והתקנה של כספות לבית ולעסק