מנעול נוסף לפלדלת


דלת הבית שלנו נועדה לספק לנו תחושה של ביטחון ושלווה. אך בעשרות השנים האחרונות מרבית הבתים מוגנים בדלתות פלדלת איכותיות. מציאות זו הציבה את הפורצים בפני אתגר חדש, הקושי לפרוץ אל תוך הבתים היה גדול, אך למרבה הצער הם בהחלט עמדו בו. וכיום אנו שומעים על מספר רב של פריצות דלתות פלדלת איכותיות ומוגנות. ואנחנו? מעוניינים למצוא את הדרך לחזק את הדלתות ואת מערכות הנעילה, בשביל לשמור על הרוגע שלנו בדבר היות הבית שלנו נעול ועמיד בפני פריצות של גורמים זדוניים. אחת האפשרויות הרווחות היא התקנה של מנעול נוסף לפלדלת. מדובר על מנעול שנועד לחזק את מערכת הנעילה של הדלת ולעשות אותו לקשה יותר לפריצה.
 
בשביל לחזק את עמידות הדלת מחפשים פתרונות מתקדמים ומנעולים חדשניים שיספקו נעילה איכותית ועמידה. מנעול כספת עליון הוא מנעול שבמקורו נעשה בו שימוש בנעילת כספות, ובשל היותו עמיד ואיכותי הוא מוצא את מקומות גם בדלתות כניסה לבית ולמשרדים. מנעול נוסף לפלדלת בנוי בצורה ייחודית והוא מספק עוצמה נוספת לדלת ועמידות בפני פורצים.
 
על מנעולים ביומטריים ומנעולים חשמליים
חשבתם על מנעול ביומטרי? מדובר במנעול שנפתח בנגיעה. בעת ההתקנה מתכנתים אותו כך שיכיר את טביעות האצבע של מי שאמור לפתוח את הדלת ולהיכנס. ואכן באמצעות נגיעה של כרית האצבע תיפתח הדלת. אמנם יש מנעולים ביומטריים שיש בהם ליקויים והם לא אמינים דיים. הללו עשויים שלא לזהות את טביעת האצבע של מי שאמור להיכנס, וכן לזהות בצורה שגויה אצבעות של אנשים זרים ולפתוח בפניהם את הדלת... אך יש גם מערכות נעילה מתקדמות ביותר. כך שאם אתם מעוניינים להתקין מנעול ביומטרי תוכלו למצוא את המוצר האיכותי והמבוקש.
 
גם מנעול חשמלי נחשב למנעול מבוקש ורצוי על רבים. אם החלטתם להתקין מנעול כזה חשוב כי תכירו את הסוגים השונים וכן את אפשרויות הנעילה והפתיחה הקיימות. יש מספר אופציות לבחירה – חשוב לבחור את המנעול המתאים לאופי השימוש שלכם ולצורך האינדיבידואלי. בשביל להתקין מנעול חשמלי פנו אל מנעולן מוסמך ומקצועי. אצלו תוכלו לברר על מחיר החלפת מנעול חשמלי. הוא יציג בפניכם את האפשרויות העומדות בפניכם ויפרט גם מהו מחיר החלפת מנעול חשמלי.
 
התקנת מנעולים מכל הסוגים – אצל מי?
בשביל לבצע התקנה של מנעול נוסף לפלדלת יש להגיע אל נותן שירות איכותי ומומלץ. מדובר במנעולן שיש לו את היכולת להתקין עבורכם מנעול נוסף לפלדלת. הוא מכיר את מנגנוני הנעילה ואת דרכי ההתקנה והוא זה שיוכל להתקין את המנעול כנדרש. לפני שאתם מזמינים שירות אצל מנעולן חשוב כי תבררו היטב שהוא זה שאכן יוכל לספק לכם את הצורך הנדרש כפי רצונכם. שימו לב למספר נקודות נחוצות בעת בחירה של מנעולן:
 1. מומחיות
  וודאו כי המנעולן שאתם מזמינים הוא איש מקצוע בעל מומחיות מוכחת. שיש לו את הכלים המקצועיים בשביל לבצע את המשימה הרצויה לכם בצורה הנכונה.
   
 2. ניסיון
  בררו כי מדובר באדם שיש לו ניסיון רב בתחום. העשייה בעולם המנעולים משפרת את היכולות ומשכללת את הטכניקות.
   
 3. אמינות
  אל תפנו אל מנעולן לפני שאתם בטוחים במאת האחוזים שהוא אדם ישר והגון. כי בלי לסמוך על איש המקצוע לא תוכלו ליהנות מהשירות שתקבלו במנוחת הנפש.
   
 4. מחיר
  השוו מחירים ומצאו את נותן השירות שגובה מחיר משתלם בגין עבודה איכותית ואמינה.
   
בשביל להתקין מנעול ביומטרי או מנעול כספת עליון אנחנו ממליצים לכם לפנות אל אלון המנעולן. הוא איש המקצוע הנכון שיבצע עבורכם את העבודה הכי טוב שאפשר!
 
חייגו עכשיו
072-33-80-848
פרטי
התקשרות
טלפון
072-33-80-848
דוא"ל
alon.locksmith.isr@gmail.com
אלון מנעולים
שכפול כל סוגי המפתחות, מכירה והתקנה של כספות לבית ולעסק