מנעולן חירום 24/7


צריכים להחליף מנעול? המפתח נתקע בתוך הדלת? נשארתם מחוץ לבית ואתם לא יכולים להיכנס? הגעתם למקום הנכון!

אלון כהן הינו בין המנעולנים המובילים, בעל וותק של 15 שנה, מעניק שירותי פריצה 24/7 על מנת לספק מענה אופטימאלי ללקוחותיו. אלון כהן פועל מתוך שקיפות והגינות, בעל תעודת יושר מהמשטרה, איש מקצוע שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות.


במה עוסקים מנעולנים?
מנעולן מעניק ללקוחותיו מגוון שירותים שונים, כגון: תיקון דלתות, החלפת מנעולים, פריצה לרכבים, החלפת צירים לדלתות ותיקונם, החלפת גלגלי חלונות הזזה, החלפת צילינדרים, חילוץ מפתחות שבורים, התקנת קודני כניסה, פריצת כספות ועוד.

את כל העבודות הללו מבצע מנעולן באמצעות המכשור המתקדם ביותר, ולכן, בהחלט לא כל אחד יכול לעסוק בתחום. נדרשת הכשרה ונדרש ניסיון וידע. 

מתי מזמינים מנעולנים?
שירותי מנעולן הינם נפוצים למדיי, לא יהיה פשוט למצוא ולו אדם אחד שלא יצא לו במהלך חייו להיעזר בשירותיהם של מנעולנים מקצועיים. לרוב, אנשים יוצרים קשר עם מנעולנים בזמן שהם מגיעים לביתם או למקום העבודה, ועל פי חוקי מרפי מתברר להם שהמפתח איננו נמצא בידם.

מה עושים כעת? כיצד נכנסים לבית או למקום העבודה ללא מפתח? מן הסתם, תידרשו להזמין מנעולן מקצועי ומנוסה שיפרוץ את הדלת ביעילות ובמהירות, לאחר מכן הוא יחליף את המנעול.


לעיתים קורה שאנו יוצאים מהבית או מקום העבודה ושוכחים את המפתח בפנים. כאן מדובר בדלתות אותן ניתן לפתוח רק מבחוץ ובאמצעות מפתח. זהו מצב די מתסכל, מצד אחד אנו יודעים בדיוק היכן המפתח נמצא, מן הצד השני, הוא כלל לא אצלנו. ובכן, זהו הזמן להזמין מנעולן ולזכור לפעם הבאה שיהיה צמוד אליכם מפתח נוסף, לשעת צרה. מה קורה כאשר המנעול סיים את הקדנציה? לעיתים רבות, המנעול איננו ממלא יותר אחר ייעודו, או אז יש להחליפו. 

 

הזמנת איש מקצוע בהקדם האפשרי
בכל עת בה מפתח הדלת נעלם, נשבר, נתקע או כאשר המנעול עצמו איננו תקין, יש להזמין בהקדם מנעולן, וחשוב לזכור שאין שום טעם להיכנס ללחץ או פאניקה, תוך זמן קצר הדברים יסתדרו. כל זאת, בתנאי שתדאגו להזמין מנעולן מקצועי, עתיר ניסיון, שזה לא מכבר שירת מספר רב של לקוחות במצבים שונים. איש מקצוע שיפרוץ את הדלת בצורה יעילה ומבלי לגרום לנזקים נוספים.

אם אתם מתלבטים באיזה מנעולן לבחור, תמיד כדאי לתת עדיפות לאחד כזה לו יש תעודת יושר מהמשטרה המעידה כי כוונותיו הינן מקצועיות בלבד. בנוסף, התעודה מעידה על כך שאלה הם אנשים מקצועיים, בעלי הכשרה מתאימה, אמינים והגונים.
 
חייגו עכשיו
072-33-80-848
פרטי
התקשרות
טלפון
072-33-80-848
דוא"ל
alon.locksmith.isr@gmail.com
אלון מנעולים
שכפול כל סוגי המפתחות, מכירה והתקנה של כספות לבית ולעסק