כיוון דלתות פלדלת


כאשר תנועת הדלת נעשית מסורבלת, והיא משמיעה קול חריקה בעת שמניעים אותה, זה סימן ברור שהיא מצריכה טיפול מקצועי. כי דלת תקינה אמורה לנוע על הצירים שלה ללא השמעת קול ובוודאי שבלי לחרוק ולהתלונן על קושי התפקיד שלה... לכן אם אתם מגלים דלת זכוכית או דלת פלדלת שלא נעים בקלילות - זה סימן ברור שצרך כאן תיקון יסודי. כך גם לגבי ידית הדלת. הידית אמורה להיות מחוברת היטב לדלת ולא להיות חלק רופף שמתנופף לו ונע ימינה ושמאלה על פני שטח הדלת.
 
בשביל לתקן את הטעון תיקון ולעשות בצורה מקצועית כיוון דלתות זכוכית או כיוון דלתות פלדלת חשוב למצוא את איש המקצוע המתאים שיש לו את היכולת לבצע את המשימה הנדרשת כפי הצורך. מנעולן שיש לו ידע וניסיון בתחום של כיוון דלתות פלדלת יוכל לבצע עבורכם כיוון דלתות פלדלת בצורה מקצועית ויעילה במיוחד. הוא זה שגם מבצע חיזוק עבור ידית דלת רופפת.

לכן אם אתם עומדים מול מקרה כזה אל תזניחו את המצב – הוא לעולם לא יתקן את עצמו מאליו. אם תפנו אל בעל מלאכה מקצועי בתחום המנעולנות הוא יוכל להחזיר את המצב לקדמותו ולשוות לדלת מראה תקין ולאפשר לו גם פעילות תקינה כנדרש.
 
על ידיות בהלה ועל ההתקנה שלהם
הרשויות המקומיות ומשטרת ישראל מנחים להתקין בתוך מבנים דלתות שניתן לפתוח אותם בקלות. תקנה זו נועדה למנוע מקרים בהם אנשים מנסים להימלט ממבנה בשל אסון קרב, ולא מצליחים למצוא את דרכם החוצה בגין הקושי לפתוח את הדלתות.

ידיות בהלה אלו הידיות שמותקנות על דלתות המבנה ומאפשרות פתיחה בקלות רבה. למעשה תוכננו הידיות הללו בצורה כזו שדי יהיה בהישענות על הדלת בשביל לפתוח אותה. בשביל להתקין את הידיות יש להכיר את ההנחיות של משטרת ישראל. מכיוון שהידית צריכה להיות מותקנת בגובה מוגדר ולאפשר פתיחה קלה כנדרש.
 
ניתן להבחין בין מספר סוגים של ידיות בהלה. כאשר בעת ההתקנה יש להתאים את סוג הידית לדלת המדוברת וכן למבנה של הבניין. ככלל – המטרה היא להשיג דלת מעוצבת ויפה שנפתחת בקלות מקסימלית. בשביל להצליח להשיג את המטרה הזו ניתן לבחון את הידיות המתאימות למטרה ולבחור את הידית המוצלחת שעונה על הדרישה ועל הצורך - לפי הטעם האישי של מזמין העבודה.
 
אל מי לפנות?
צריכים להזמין עבודה בגין ידית דלת רופפת? מעוניינים לבצע כיוון דלתות פלדלת ומתלבטים מיהו איש המקצוע שיוכל לבצע עבורכם את המשימה? כאשר בוחרים מנעולן חשוב לוודא כי מדובר באיש מקצוע מוצלח:
 • מקצוען בעל יכולת מוכחת וידע מקצועי נרחב. המומחיות שלו מאפשרת לו לבצע כל משימה בצורה הנכונה והטובה ביותר בעבורכם.
   
 • מנעולן מיומן בעל רקע עשיר של עשייה בתחום. הניסיון שלו משפר את היכולות ומשכלל את שיטת העבודה שלו. כך הוא יצליח לבצע כל משימה במשך זמן מינימלי ובמהירות רבה.
   
 • מנעולן ישר והגון שאתם יכולים להכניס אותו לבית שלכם בלב שקט. בלי לחשוש או לחשוד שיש לו כוונות זדון... יש לברר האם המנעולן נושא תעודת יושר מטעם משטרת ישראל.
   
 • מנעולן שנותן לכם שירות אדיב ונעים. כזה שחשוב לו לרצות את הלקוח שלו ולספק לו את הטוב ביותר.
   
 • איש מקצוע הוגן שגובה מחירים סבירים בגין השירות. אל תתפתו לפנות אל נותן שרות שמפקיע מחירים וגובה סכום גבוה מידי ביחס לעבודה שהוא ביצע עבורכם.
   
עבור כיוון דלתות פלדלת וכן בשביל לבצע תיקון של ידית דלת רופפת פנו אל אלון המנעולן. זו הכתובת שלכם לכל עבודות המנעולנות.
חייגו עכשיו
072-33-80-848
פרטי
התקשרות
טלפון
072-33-80-848
דוא"ל
alon.locksmith.isr@gmail.com
אלון מנעולים
שכפול כל סוגי המפתחות, מכירה והתקנה של כספות לבית ולעסק