חילוץ מפתח שבור


מה עושים כאשר המפתח נשבר בתוך המנעול? בין אתם בחוץ ובין אם אתם בפנים יש למצוא מענה מהיר לבעיה שנוצרה. למעשה מרבית האנשים פונים כאשר מתרחש מקרה כזה אל מנעולן מקצועי. מכיוון שלו יש את הידע ואת הכלים לפתור את הבעיה בצורה מהירה ויעילה ביותר.

אך יש כאלו אנשים, ואם אתם קוראים את המאמר הזה כנראה גם אתם משתייכים לקבוצה זו, שמנסים לפתור את הבעיה בכוחות עצמם. בין אם האינטרס הוא חיסכון כספי ובין אם הוא נובע מרצון להסתדר לבד ולהצליח לעמוד באתגר בהצלחה – הנה לכם כלים שיעזרו לכם לעשות זאת בעצמכם.

כיצד מבצעים חילוץ מפתח שבור?
בשביל לבצע חילוץ מפתח שבור חשוב להצטייד במברשות חילוץ מפתח. מדובר בידית שיש לה מראה דמוי מברשת והיא נועדה למקרה כזה של חילוץ מפתח שבור. אם יש לכם מברשת חילוץ תוכלו לנעוץ את הלולאה או לטחוב את החלק הייעודי של המברשת לתוך החור של המנעול. לאחר שהוא נעוץ בחור המנעול הגיע הזמן למשוך.

חשוב למשוך בלי לחשוש מפני שמברשת החילוץ מיועדת בדיוק למקרים כאלו והיא אמורה להיות עמידה בפני המשיכות שלכם. חשוב שתהיו מצוידים בערכה של מברשות חילוץ כי לא כל מברשת מתאימה לכל מנעול. יש לנסות מברשות בגדלים שונים. בשביל להצליח לבצע את המשימה כדאי להתיז שמן מכונות אל תוך חור המנעול. במידה ולא הצלחתם מומלץ לנסות שנית בעזרת מברשת אחרת. יתכן שבעזרת מברשת בגודל שונה תצליחו.

איך לפרוץ דלת עם מפתח בפנים?
במקרים רבים מוצאים את עצמם אנשים תקועים מול דלת טרוקה ומפתח נעוץ בפנים - בתוך חור המנעול. במקרה כזה אין אפשרות לנעוץ את המפתח בתוך המנעול. מה עושים? קיימות טכניקות שונות שעושות שימוש בכרטיסי אשראי, מברגים וכדומה. אך בשביל לבצע את המשימה בצורה מקצועית ונכונה פנו אל בעל מלאכה. הוא יפתח עבורכם את הדלת בלי לגרום לנזקים שעלולים לגרור אתכם להוצאות מיותרות.

שורה תחתונה – אני לא מנעולן
לנסות להתגבר לבד על הבעיה אפשר גם אפשר. אבל אנשים רבים מגיעים בשלב זה למסקנה שהם לא מנעולנים וכדאי לפנות אל איש מקצוע... מכיוון שביצוע חילוץ מפתח שבור זו לא משימה פשוטה כל כך. כמו כן היא מחייבת כלים מתאימים לשם ביצוע המשימה.

ואם אינכם עוסקים בתחום מדוע שיהיה ברשותכם ערכת מברשות חילוץ? נקודה נוספת שחשוב לציין – במהלך הניסיונות וחיפוש התשובה לשאלה איך להוציא מפתח שבור אתם עלולים לגרום לנזק ולהחריף את הבעיה. מה שיקשה לאחר מכן על המנעולן לבצע את המשימה. כי חילוץ מפתח שבור זו משימה שמתאימה לאנשי מקצוע מיומנים בתחום המנעולנות.


פונים אל איש מקצוע
מתלבטים איך להוציא מפתח שבור? תוהים אם תצליחו לבצע זאת בעצמכם ולחסוך את סכום הכסף שאתם עתידים לשלם למנעולן?  אמנם יש מקרים בהם יש אפשרות להצליח להתגבר לבד על הבעיה, אך במקרים רבים אין מנוס כי אם לפנות אל מנעולן בשביל לשחרר מפתח תקוע בצילינדר.

פנו אלינו
נתקלתם במצב של מפתח תקוע בצילינדר? לא יודעים איך לפרוץ דלת עם מפתח בפנים? פנו אלינו. אלון המנעולן נמצא כאן בשביל להציע לכם שירות מקצועי של פריצה ותיקוני מנעולים בסיטואציות שונות.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר משתלמת ובשביל להזמין שירות מקצועי ומיומן של מנעולן מומחה. למה לנסות לבד אם אפשר לפנות אל בעל מלאכה מקצועי ומיומן שיבצע עבורכם את המשימה על הצד הטוב ביותר?
חייגו עכשיו
072-33-80-848
פרטי
התקשרות
טלפון
072-33-80-848
דוא"ל
alon.locksmith.isr@gmail.com
אלון מנעולים
שכפול כל סוגי המפתחות, מכירה והתקנה של כספות לבית ולעסק